KuryeFy

Önceliği sizde olan iş....

İstediğiniz kurye taşıyın, ihtiyacınız kadar para kazanın...

Kurye taşımaya başla

Başlamak kolaydır

Çevrimiçi kaydol

Kendiniz ve motorunuz hakkında bize bilgi verin. Bu bilgiler standartlarımızı sağladığında, siz de Kuryefy ailesine katılmış olacaksınız.

Kendi programınızı hazırlayın

Kuryefy ile yılda 365 gün çalışabilirsiniz. Ne zaman yola çıkacağınız tamamen size bağlıdır. Böylece hayatınızdaki önemli anlardan geri kalmazsınız.

Birkaç belge paylaşın

Kurye-iş ortağı güvenlik taramasını başlatmak için ehliyet, ruhsat, sigorta, adli sicil kaydı belgesini yüklemeniz ve gerekli bilgileri girmeniz yeterlidir.

Her fırsatta daha fazla kazanın

Yolculuk ücretleri önceden hesaplanır. İş ortakları, yolculuk çağrıları normalden yoğun olduğunda daha fazla kazanç elde eder.

Uygulamayı indirin ve harekete geçin

Kuryefy ile bağımsız bir girişimci olmak üzere onaylandığınızda, taşımada başarılı olmanız için ihtiyacınız olan her detayı sağlayacağız.

Uygulama size yol göstersin

Yalnızca dokunun ve yolculuğa başlayın. Yoldayken daha iyiye ulaşmak için yalnızca uygulamanızı kullanarak adım adım yol tarifleri alacak, bazı araçları kullanabilecek ve 7/24 destek hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Uygulamayı Kullanırken

Gereksinimler

Yola çıkmaya hazır olduğunuzu biliyoruz. Kullanacağınız araç size ait veya ticari bir araç olsa da asgari gereklilikleri yerine getirmeniz ve internet üzerinden yapılacak güvenlik taramasından geçmeniz gerekir.

Güvenlik

Kuryefy platformunda çalışırken 7/24 sürücü ortağı desteğinden ve sigorta kapsamından yararlanacaksınız. Ayrıca tüm yolcular için kişisel bilgi ve telefon numarası doğrulaması yapılacağından sadece biz değil, siz de kimin paketini aldığınızı bileceksiniz.