KuryeFy

Sürücü ortaklarımızın kararları her şeyden önce gelir

Kuryefy ile kontrol sizde. Sürücü ortağı uygulaması, nerede, ne zaman ve nasıl para kazanacağınıza karar vermenizi kolaylaştıran özelliklerle tasarlanmıştır..

Kurye taşımaya başla

Özellikler

Kurye taleplerini kabul etme

Çevrimiçi olduğunuzda otomatik olarak bölgenizde bulunan kurye taleplerini almaya başlayacaksınız. Telefonunuz uyarı sesi verecek ve ekran yanıp sönecektir—kabul etmek için dokunun.

Ayrıntılı yol tarifleri

Uygulama, kuryenin teslim edileceği yerin konumu için navigasyon sağlayacaktır ve varmak üzere olduğunuzda kuryenin alıcısına bildireceğiz.

Kazançlarınızı takip edin

Her kurye taşıması sonrasında tam olarak ne kadar kazandığınızı ve o güne ait toplam kazançlarınızın kapsamlı bir hesap özetini görebilirsiniz. Kazançlarınız, her hafta otomatik olarak banka hesabınıza aktarılır.

Puanlama sistemi

Puanlamalar çift yönlü çalışır. Müşteriler ve kuryeler, Kuryefy platformunda yalnızca saygılı kibar kişilerin bulunmasını sağlamak için her yolculuk sonrasında birbirlerine puan verirler.

Kazançlar

Kazançlarınızı takip edin

Her taşıma sonrasında kazandığınız ücretin tamamını görecek ve haftalık kazançlarınızın ayrıntılı raporlarını alacaksınız. Böylece, ne kadar para kazandığınızı ve hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı görebileceksiniz.

Kârlı noktalar

Müşterilerin, kuryelere en çok ihtiyaç duyduğu bölgeleri gösteren gerçek zamanlı bir harita ile doğru anda ve doğru yerde olduğunuzdan emin olursunuz.

Kazançlarınız anında hesabınızda

Kuryefy'da ödemeler elektronik olarak gerçekleşir. Banka hesap bilgilerinizi Kuryefy ile paylaştıktan sonra, ödemelerinizi haftalık olarak almaya başlayacaksınız. Ödeme ekstrelerinize dilediğiniz zaman iş ortağı kullanıcı panelinden ulaşabilirsiniz.