Kuryefy

Sürücü ortaklarına söz verdik

Kuryefy olarak güvenliğinizi sağlamakta kararlıyız. Teknolojimiz sayesinde her kurye taşıma öncesinde, sırasında ve sonrasında sizin gibi sürücü ortaklarının güvenliğine odaklanabiliyoruz.

Kurye almadan önce

Kurye alırken

Bilinmezlik yok

Tüm müşterilerin, kurye çağırmadan önce hesap oluşturarak adlarını ve telefon numaralarını girmesi gerekir. Böylece bir çağrıyı kabul ettiğinizde, kuryesini aldığınız kişinin kim olduğunu hem siz hem de biz biliyor olacağız.

Telefon numaralarınız gizlenir

Kuryefy, kişilerinize ait bilgilerin gizliliğini korumak için dünya çapındaki birçok konumda müşterilerin ve kuryelerinin telefon numaralarını gizleyen bir teknoloji kullanıyor. Böylece, kuryenizin sizinle iletişime geçmesini ya da sizin sürücünüzle iletişime geçmenizi gerektiren durumlarda, kişisel bilgilerinizin gizliliği korunmuş oluyor.

Kurye taşıma sonrasında

Kuryefy deneyimini sürekli geliştiriyoruz

Para üstü yok, sorun yok

Ücretler, müşterinin kayıtlı olan ödeme yöntemi üzerinden otomatik olarak ödendiğinden çoğu yolculuğunuzda hiç nakit kullanmak zorunda kalmazsınız. Ancak nakit ödeme yapan bir yolcu olduğunda uygulama, para üstü vermek zorunda kalmamanız için otomatik olarak hesabınıza kredi aktarır.

Kurye geri bildirimi

Her taşımadan sonra müşterinize puan verirsiniz. Bu puanlamaları, aldığınız her kuryenin sahibinin sizin kadar saygılı olmasını sağlamak için değerlendiririz. Hizmet şartlarımızı ihlal ettiği bildirilen kullanıcıların Kuryefy'ı kullanmaları engellenebilir.

7/24 destek

Destek ekibimiz, yolculuğunuz hakkında sormak istediğiniz tüm sorulara yanıt vermeye ve kayıp eşyalarınızın bulunarak size iade edilmesine her zaman yardımcı olmaya hazır.